Hizmetlerimiz / Proje Desteği

Proje Desteği Project Support

Kendi işlerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla, müşterilerimizin BT  altyapı  desteğini ve işletimini gerçekleştiriyoruz. Arıza oluşmadan gerekli önlemleri almak yaklaşımı ile servis sunarak, periyodik olarak arıza önleyici bakım, network donanım ve sistem yazılımları için gerekli düzenleme ve güncelleme  hizmetleri sunuyoruz.

Server ve network kurulumunun şirketler için genel bir ihtiyaç haline geldiği günümüzde firmaların kendi iç yapısında daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde veri paylaşımı yapabilmesi ve bu verilerin korunabilmesi için proje bazlı server kurulumu yapılmaktadır. Serverdeki verilerin yedekleme üniteleri ile yedeklemeleri yapılmaktadır. Bu konuda firmamız iş ortaklarımıza her türlü desteği vermektedir.

Firmalara muhasebe programı mikro yazılımı üzerinden kurulum ve eğitim desteği verilmektedir.

İnternet üzerinden reklam ve tanıtımın çok önemli bir rol oynadığı günümüzde firmalara gerek kendilerine ait web sitesi yapımında gerekse reklam alanında istenilen destek verilmektedir.

Bilişim teknolojileri alanında çözüm ve hizmetleriyle, anında hizmet.

EFE GRUP BİLİŞİM Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bu güne kadar birçok kurum ve kuruluşa destek vermiştir.
Bilgi teknolojileri ve Tekneloji alanında ihtiyaçları karşılamak ve verimliliği arttırmak amacıyla; profesyonel ekibimizle sürekli iyileştirmeye inanarak en uygun hizmeti anında, çözüm ve servis desteğini sağlamak.
Bilişim teknolojileri ve bilgisayar alanında çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan çözümlerimizle, türkiye pazarinda daha fazla söz sahibi olmak.